samochód, wyporzyczalnia, samochody
wypożycz samochód
 
 
 
wypożyczenie, samochód samochód, samochody, auto, wypożyczalnia
   
  kluczyki, samochód, wypożycz
wynajem, samochód, auto Wynajem samochodu

Praktycznie każdy, kto
posiada prawo jazdy
może wynająć samochód.
 
auto, fura, samochód, cacko
Branża motoryzacyjna od lat cieszy się dużym
powodzeniem. Pomimo rosnących cen paliw,
ubezpieczeń oraz części zamiennych ludzie cały
czas chętnie korzystają z samochodów. Jednak
nie tylko ilość sprzedawanych samochodów.


Prężnie rozwijający się rynek wynajmu aut.
 
 
fura, auto, wynajem, wynajmij
 
 
 
Bezpieczny wynajem mieszkania- "z" czy "bez" notariusza Gdańsk?
 

W dzisiejszych czasach, co raz więcej osób decyduje się na wynajem swoich lokali. Tyczy się to zwłaszcza osób, które w pogoni za pieniądzem, lepszym życiem decydują się na emigrację z kraju. Nie chcąc sprzedawać swojego gniazdka decydują się na wynajem mieszkania.

Nie ma w tym nic dziwnego, w końcu dzięki temu mieszkanie będzie samo na siebie zarabiało, a my nie będziemy musieli ponosić żadnych kosztów związanych z ich utrzymaniem. Decydując się jednak na takie rozwiązanie do głowy przychodzi nam wiele pytań, np. czy umowa wynajmu mieszkania ( nowe mieszkania Gdańsk) musi być sporządzona u notariusza Gdańsk czy też można ją sporządzić samodzielnie bez jego udziału?

Zgodnie z obowiązującym prawem mieszkaniowym do podpisania umowy wynajmu mieszkania nie potrzebny jest nam notariusz Gdańsk. Umowa najmu mieszkania może być sporządzona w zwykłej formie pisemnej, nie wymaga podpisu notariusza Gdańsk czy prawnika, wystarczą podpisy zainteresowanych stron, a więc najemcy i wynajmującego.

Oczywiście można skorzystać z usług notariusza Gdańsk - w ten sposób lepiej zabezpieczymy interesy oby dwóch stron. Ale wybór należy do najemcy. Wzór umowy wynajmu mieszkania można sporządzić samodzielnie bądź też skorzystać z gotowych wzorów dostępnych w Internecie. Zanim jednak zdecydujemy się podpisać umowę należy ją skrupulatnie przeczytać i wyjaśnić wszelkie niejasności.

 
   
REKLAMY